Program i atrakcje

Będąc na Warsaw Motor Show 2020 nie można pominąć odlotowej strefy Custom!

POLISH CUSTOM SHOW 2020 - PLAN GODZINOWY

PIĄTEK (06.03.2020)

Nota organizacyjna: Piątek 6 marca na targach Warsaw Motorcycle Show, których częścią jest Polish Custom Show, jest dniem branżowym i dla mediów, ale nie jest to dzień zamknięty. Wszyscy goście mogą wejść na imprezę i bilety na piątek są dostępne w sprzedaży publicznej.

10:00 - 12:00 Godziny dla mediów
12:00 - 18:00 Dzień branżowy

Plan dnia PCS (W budowie)

Polish Custom Show to wydarzenie, jakiego w tym kraju jeszcze nie było. 7 000 m.kw powierzchni, największe firmy z branży, najświeższe nowości, profesjonaliści, pasjonaci, wariaci. Na stoiskach wystawców Polish Custom Show będzie można spotkać z Customizerami osobiście, a także zaopatrzyć w najnowsze akcesoria, ciuchy oraz części.

PCS to także nowa formuła Mistrzostw Polski w Budowie Motocykli Custowych. Organizowane przez Custom Cult oraz redakcję magazynu Custom mistrzostwa nawiązują do tradycji poprzednich imprez, jednocześnie nadając im nową formę. Pula nagród 60 000 zł, 10 kategorii, największe firmy, najlepsi konstruktorzy, debiutanci, gwiazdy PRL i wiele innych atrakcji.

PCS to również możliwość spotkania się z czołówką polskich customizerów motocyklowych, w tym z laureatem największych konkursów customych w Polsce i na świecie.

Najlepsze w Polsce tancerki pole dance zagoszczą w naszej strefie okraszając imprezę wspaniałymi pokazami tańca na rurce. Wszyscy chętni i odważni uczestnicy targów będą mogli także spróbować swoich sił pod okiem doskonałych i pięknych trenerek.

Będziecie także świadkami jak bardzo trzeba się czasem namęczyć, aby ustrzelić perfekcyjną fotkę motocykla, która następnie obiegnie świat. Każdy z Was będzie mógł także strzelić sobie nową profilówkę czy to z motocyklem czy też z naszymi pięknymi hostessami 🙂

ZAPRASZAMY

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami